ING Bank Kredi Başvurusu

Kategori: Krediler - 807Yorum Yazın
ING Bank Kredi Başvurusu

ING Bank Kredi Başvurusu

Herhangi bir ihtiyaçtan ötürü kredi kullanmak için ilk önce kredi başvurusu yapmak gerekir. Hangi bankadan kredi çekmek istiyorsanız o bankaya kredi başvurusu yapmanız gerekir. Genel olarak bütün bankalara kredi başvurusu aynı şekiller ile yapılmaktadır. Eğer ihtiyacınız var ise ve kredi çekmek için ING Bank’ a banka kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bunu bir kaç yol ile yapabilirsiniz.

Bu yöntemlerden ilki en yakın bir ING Bank şubesine giderek başvurunuzu ilgili görevli aracılığı ile yapabilirsiniz. İkinci yol olarak ING Bank’ a ait web adresine giderek kredi başvurusu bölümüne gerekli bilgileri doldurarak daha sonra da gönder dediğiniz zaman kredi başvurunuz gerçekleşmiş olur. 3. yol olarak da eğer ING Bank’ ait vadesiz hesabınız var ise bu hesaba ait de interaktif hesap açtırdı iseniz, interaktif hesaba girip başvurular kısmından kredi başvurusu kısmını tıklayarak ilgili bölümleri doldurup başvur dediğiniz anda başvurunuz tamamlanmış olur.

  1. yol olarak ING Bank’ a ait numaraya SMS ile başvuru yapabilirsiniz. Cep telefonunuzdan mesaj kısmına KREDI yazıp bir boşluk bırakın daha sonra vatandaşlık numaranızı da yazdıktan sonra 2205′ e kısa mesaj olarak gönderdikten sonra kredi başvurunuz tamamlanmış olur. Kredi başvurusunun cevabı da yine SMS olarak gelir. 5. ve son yol olarak da ING Bank müşteri hizmetlerini arayarak telefon bankacılığını kullanarak da kredi başvurusunu yapabilirsiniz. ING Bank müşteri hizmetlerinin numarası 0 850 222 0 600 ‘dür.

Bu yöntemlerden hangisini seçerseniz o yöntem ile ING Bank kredi başvurusu yapmış olursunuz. Kredi başvurusu sonucunuz olumlu ya da olumsuz olsa da en kısa sürede SMS ile tarafınıza gelecektir. Onaylanması halinde en yakın ING Bank şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan KOSGEB Genç Girişimci Hibeleri başlıklı makalemizde genç girişimci hibeleri, genç girişimci hibesi nasıl alınır ve kosgeb gençlere hibe hakkında bilgiler verilmektedir.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!